Robinson's Current Therapy in Equine Medicine

Špecifikácia:

149,00 €
Na objednávku

Dielo Robinson´s Current Therapy in Equine Medicine v 7. vydaní pokrýva aktuálne témy a najnovšie terapeutické pokroky a predstavuje výstižnú, úplne novú príručku týkajúcu sa zvládania porúch a stavov u koní.Kapitoly kladú dôrazna praktické aspekty diagnózy a liečby a poskytujú detaily týkajúce sa terapeutických režimov. Tento nový zväzok prináša podrobný prehľad smerodajných rád k vybraným témam v oblastiach, ktoré za posledných päť rokov zaznamenali výrazný pokrok. Najnovšie témy obsahujú objavujúce sa a exotické infekčné choroby, ktoré môžu ohroziť kone v Severnej Amerike; stratégie biologickej bezpečnosti; aktualizácia zobrazovacích spôsobov; lekárska genetika; multimodálne potláčanie bolesti; a regeneračná, geriatrická a onkologická medicína. Logické členenie podľa telesných systémov ušetrí čas pri hľadaní požadovaných informácií. Táto neoceniteľná príručka, ktorú pripravili všeobecne známi editori Kim Sprayberry a N. Edward Robinson, obsahuje kapitoly napísané takmer 200 odborníkmi na kone a poskytuje jedinečný prehľad najnovších tém v liečení koní.

Prečo odporúčame túto publikáciu:
• Zameriava sa na najnovšie terapie chorôb koní, pričom kladie dôraz na detailné rozpravy a na najspoľahlivejšie a najaktuálnejšie informácie.
• Usporiadaný prístup k dôležitým problémom prináša aktuálne, praktické informácie členené podľa orgánových systémov.
• Zhustený, ľahko čitateľný formát, šetrí čas; väčšina článkov poskytuje nevyhnutné informácie na 2 - 5 stranách.
Uznávaní prispievatelia sa delia o svoje odborné poznatky o aktuálnych témach, ktoré je nutné poznať.
• Fotografie doplňujú informácie.
• Kresby približujú dôležité koncepty.
• NOVINKA! Nové témy zahrňujú také záležitosti, akými sú dezinfekcia v nemocniciach pre kone; alternatívne modality k tradičnému lekárstvu; chemoterapia pre onkologické choroby; a ochrana lekára prostredníctvom lekárskych záznamov.
• Každá časť má NOVÉ témy vrátane liečebného postupu priamo na mieste v prípade vážne chorých žriebät; výrastky v ústnej dutine; rádiológia nosových dutín a zubov; biochemické testy na myokardové poškodenie; aktualizácia informácií o protozoickej myeloencefalitíde; liečenie močových kameňov v mechúre; transplantácia kožného štepu; starostlivosť v prípade vysoko rizikovej brezivosti; terapia rázovou vlnou; a mnohé iné!